Denis Dragus: “Beşiktaş maçından puanla döneceğiz”

Gaziantep FK’nin Rumen forveti Denis Dragus, yaklaşan Beşiktaş maçı öncesinde duygularını ve hedeflerini paylaştı. Trendyol Süper Lig’in 10. haftasında Beşiktaş’a konuk olacak olan Gaziantep ekibinin golcüsü, tesislerde düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Dragus, Gaziantep’te bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Geldiğim günden itibaren burada çok mutluyum. Taraftar, yönetim, çalışanlar, herkes kendi evindeymişim gibi hissettirdi, öyle karşıladılar beni. O yüzden burada olduğum için çok mutluyum.” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş ile yapılacak olan zorlu deplasman maçına da değinen Rumen futbolcu, “Herkesin bildiği gibi zor bir maç olacak ama oraya gidip elimiz boş dönmek istemiyoruz, kesinlikle puanla dönmek istiyoruz.” dedi.

“GERİ ÖDEMEM BAZI ŞEYLER VAR”

Ayrıca Gaziantep FK’nin teknik direktörü Marius Sumudica’nın ekibine katkılarından bahseden Dragus, şu ifadeleri kullandı:

“Sumudica takım ruhunu ortaya çıkardı, birleştirici bir güç oldu. Teknik direktörümüz, beni de buraya getirdiği için mutluyum ve geri ödemem gereken bazı şeyler var, onları da verebilirsem çok mutlu olurum. Burada kendimi evimde gibi hissediyorum, sezon sonu ne olur bilemem. Gol hedefiyle ilgili de atabildiğim kadar atmak, yapabildiğim kadar asist yapmak, sezon sonuna kadar takıma katkı sağlamak istiyorum.” (AA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x