Öfkeli Anne Dehşet Saçtı! Oğlunun Eski Sevgilisini Evire Çevire Öyle Bir Dövdü Ki

Polonya’da 50 yaşındaki bir anne, düzenlenen bir karma dövüş sanatları etkinliğinde oğlunun 19 yaşındaki eski kız arkadaşını nakavt etti.

‘Gosia Magical’ adını da kullanan Małgorzata Zwierzyńska adlı kadının oğlunun eski kız arkadaşı Nikola Alokin’e karşı bir kafes dövüşü planladığını duyan pek çok dövüş sever şok oldu.

Yayıncı oğlu Daniel ile internette videolar çekerek şöhreti yakalayan Zwierzyńska, göreve hazır olduğunu kanıtladı ve kendisinden çok daha genç olan rakibini yumrukları sayesinde mağlup etti. İzleyiciler sahneleri ‘korkunç’ ve ‘absürd’ olarak tanımladı.

Acemi dövüşçü kadın Alokin karşısındaki tekniği ve soğukkanlılığıyla herkesi şaşırttı. X’te bir hayranı ‘Tanrıya şükür terliklere izin verilmiyordu yoksa kan banyosu olurdu’ diye yazdı. Bir diğeri ise ‘Çocuğunun kalbini kırdıktan sonra bir anneye asla bulaşmayın’ dedi.

Etkinliğe ev sahipliği yapan Polonyalı dövüş organizasyonu Clout MMA, sıra dışı müsabakalar düzenlemesiyle tanınıyor.

2021 yılında Uluslararası Karma Dövüş Sanatları Federasyonu, Polonya’da bir kadın dövüşçünün erkek meslektaşı tarafından korkunç bir şekilde nakavt edildiği cinsiyetler arası bir MMA dövüşünü eleştirerek kınadı. Kurumdan yapılan açıklamada, “Medyada yer alan haberler dikkatimizi hafta sonu Polonya’da gerçekleşen cinsiyetler arası bir MMA müsabakasına çekti” dendi.

Açıklamada “MMA sporunu ya da değerlerini temsil etmeyen ve kadınları riske atan bu kasıtlı skandal eğlence biçimine kesinlikle katılmamaktadır“ ifadeleri kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x